Zwiększ swoją sprzedaż oraz zysk  !!!

 


 
Opis Filmu


Kupiony szablon należy wypakować programem ( winrar ). Po wypakowaniu mamy kopię obrazków naszego szablonu oraz kod tekstowy do allegro należy go skopiować i wkleić w edytor tekstowy na allegro.
Po wklejeniu klikamy edytor wizualny możemy zmieniać napis w logo - odnośniki - opis aukcji - wysyłka - mapka - kontakt.
Dodanie zdjęcia - kasujemy zdjęcie demo i wrzucamy swoje w e-milu znajduje się link do naszego up-loadu zdjęć jeżeli ktoś posiada własny serwer lub up-load zdjęć może korzystać z własnego należy pamiętać, że wielkość zdjęcia dodawanego do szablonu nie może być większa niż 820px szerokości jak widać na filmiku u nas jest ona ustawiona automatycznie - długość nie jest podawana ponieważ długość zdjęcia ustawi się automatycznie.
Dodanie dwóch zdjęć - po dodaniu pierwszego klikamy za zdjęciem i wciskamy enter na klawiaturze ponowi nam się ramka do zdjęcia jak widać na filmiku.
Panel aukcji - na filmiku jest wstawiony nasz panel ale po zakupie szablonu wstawiamy Państwa panel z nazwy użytkownika allegro który sam się aktualizuje. Życzymy dużej sprzedaży.

 


Masz problem z wstawieniem szablonu i edycją pisz do Nas odp na każde pytanie.